Hayatınızı Güzelleştirecek Lezzet Fikirleri Pınar’dan

Türkiye’nin öncü gıda markası Pınar, dondurulmuş ürünler kategorisindeki ürün çeşitliliği ve birbirinden lezzetli seçenekleriyle, hanımların mükemmel tariflerle mükemmel sofralar hazırlamasına yardım ediyor. Pınar Lezzet Fikirleri ile dakikalar içinde portakallı mezgitten islim kebabına farklı lezzetler yaratmak mümkün oluyor. Hamaratlığına güvenen hanımlar, Pınar dondurulmuş ürünlerle mükemmel sofralar hazırlayabilir, sofralarınızı lezzet şölenine dönüştürebilirsiniz.

Gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, dondurulmuş ürünler kategorisindeki çeşitleriyle sofralara yepyeni lezzetler kazandırmaya devam ediyor. Dondurulmuş et, dondurulmuş unlu ürünler ve dondurulmuş deniz ürünleriyle birçok lezzet fikri sunan Pınar, lezzet kaşifi hamarat hanımların başyardımcısı oluyor.

Orijinal tatları ve ürün çeşitliliği ile fark yaratan kategorideki tüm ürünler, ayrı lezzet fikirleri sunuyor. Hızlı ve kolay hazırlanabilen tarifleriyle Pınar Lezzet Fikirleri hem göze hem de damağa hitap ederek sofralarda şölen havası yaratıyor. Pınar Lezzet Fikirleri’nden ilham alarak hamaratlıklarını ve yaratıcılıklarını sergileyen hanımlar, her sofrada iltifatları topluyor.

Pınar Lezzet Fikirleri ile pratik ziyafetler hazırlayan hanımlar, hünerlerini ve yaratıcılıklarını sergiliyor. 15 dakikada portakallı mezgit, islim kebabı gibi lezzetlere ilham veren Pınar Lezzet Fikirleri, mükemmel sofralar hazırlamaya olanak veriyor.

Pınar Lezzet Fikirleri’nde, Cızbız Köfte’den Çıtır Balık’a, Piliç Pane’den Mezgit Fileto’ya, Mantı’dan İnegöl Köfte’ye onlarca çeşit, birkaç dakika içinde sofralarda oluyor. Lezzet Fikirleri kategorisindeki tüm ürünler yeni tariflere ilham veriyor, ziyafet sofraları hazırlamanıza yardım ediyor.

Pınar, mutfakta yaratıcılığını konuşturmak isteyenler için leziz tarifleri facebook.com/pratikanneler ve www.lezzetfikirleri.com adresinde bir araya getiriyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27