18. Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası’nın İsim Sponsoru Pınar


Türkiye Basketbol Federasyonu ve Pınar işbirliği ile bu yıl onsekizincisi 31 Ocak-7 Şubat tarihleri arasında Konya’da düzenlenecek turnuva “Pınar Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası” adı ile Türk Basketbol tarihine kaydedilecek. 

31 Ocak-7 Şubat 2015 tarihleri arasında 10 bin kişi kapasiteli Konya Büyükşehir Belediyesi Spor ve Kongre Merkezi’nin ev sahipliği yapacağı 18. Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası’nın isim sponsoru, toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak spora ve özellikle basketbola destek verme geleneğini devam ettiren,  Türkiye'nin önde gelen markalarından Pınar oldu. 

Uluslararası Yıldızlar Basketbol Turnuvasına sponsor olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten  Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı; ‘’Pınar olarak, 41 yıldır Türkiye’ye sağlık, lezzet, yenilik dolu ürünler sunuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerimizle çocuklarımıza gençlerimize daha iyi bir gelecek sunmaya çalışıyoruz’’ diye konuştu.

İdil Yiğitbaşı “Spor sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi. Toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak, spora ve özellikle basketbola destek verme geleneğini devam ettiriyoruz. 31 Ocak-
7 Şubat 2015 tarihleri arasında Konya’da gerçekleşecek Uluslararası Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası’na da isim sponsoru olarak destek vermekten gurur duyuyoruz. Türk basketbolunun parlak geleceği olacağına inandığımız genç sporculara ve turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diliyorum’’ dedi. 

1994 yılından bu yana düzenlenen ve dünya basketbolunda geleceğin yıldızlarını izleme fırsatı sunan turnuvada evsahibi Türkiye’nin yanı sıra, Almanya, Bosna Hersek, Çin, İtalya, Sırbistan, Fransa, Gürcistan, Karadağ, Letonya, Litvanya ve Rusya takımları mücadele edecek. 

FIBA Avrupa Hakem Seminerinin organize edileceği, turnuva kapsamındaki tüm müsabakalar FIBA aday hakemleri tarafından yönetilecek. 

Turnuva süresince oynanacak toplam 42 karşılaşma TBF TV ( www.tbftv.org ) internet sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Karşılaşmaların her yıl olduğu gibi yoğun ilgi ile takip edilmesi bekleniyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27