23 Nisan coşkusu Pınar Çocuk Tiyatrosu ile kutlanıyor

Çeyrek asırdır çocukları tiyatro ile buluşturan Pınar Çocuk Tiyatrosu 23 Nisan için perdelerini tekrar açıyor. Şişli Belediyesi ve Profilo Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği Çocuk Şenliği’nde yer alan Pınar Çocuk Tiyatrosu, Yaşasın Büyüyorum adlı oyununu 23 Nisan günü 11.30 ve 13.30’da sahneleyecek.

Çocukların bedensel gelişimine olduğu kadar zihinsel gelişimine de destek olmak için tam 25 yıldır çocuklara tiyatro sevgisi aşılayan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik sanatseverleri yalnız bırakmıyor. Pınar Çocuk Tiyatrosu, Şişli Belediyesi ve Profilo Alışveriş Merkezi’nin düzenliği Çocuk Şenliği için tekrar perdelerini açıyor. Tiyatronun sezon boyunca sergilediği ve miniklerin severek izlediği Yaşasın Büyüyorum, 23 Nisan’da Profilo Alışveriş Merkezi’nde 11.30 ve 13.30’da izlenebilecek.

Can büyürken neler yaşıyor?

Yaşasın Büyüyorum, bir çocuğun doğumdan ergenliğe kadarki renkli dünyasını gözler önüne seriyor. Oyunun başkahramanı Can, sahnede doğumdan ergenliğine dek büyüme macerasını izleyicilerle paylaşıyor. Ona bu çok özel ve keyifli yolculukta, oyun boyunca sahnede anlatıcı görevini de üstlenen, iyi şansı ve hayatın olumlu yanlarını temsil eden Pofi ile kötü şansı ve olumsuzlukları yansıtan Gofi eşlik ediyor. Bir çocuğun doğumu ve hayatla tanışması, anaokulu macerası, okulu, öğretmenleri, arkadaşları, büyüme halleri ve gelecek hayalleri Can’da hayat buluyor. Hayallerinin peşinden giden Can’ın bu eğlenceli ve serüvenlerle dolu yolculuğunu izleyen çocuklar, Can’ın dünyasının ve kendi hayatlarının birçok ortak noktası olduğunu görüyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27