Erciyes’in Zirvesinde Babadan Oğla Sucuk Keyfi

Pınar Şölen Çemenli Sucuk, Kayseri’nin meşhur çemeninden ilham alıyor

Türk halkı sucuğu seviyor, her 10 ailenin 8’inde sucuk tüketiliyor. Türkiye’nin öncü gıda markası Pınar, sucuk düşkünleri için benzersiz lezzetler sunmayı sürdürüyor. Pınar kalitesiyle pastırma tadını ve sucuk lezzetini birleştiren Pınar Şölen Çemenli Sucuk, çemen ve özel baharatları bir araya getiriyor.

Pınar Şölen Çemenli Sucuk’un reklam filminde sevilen oyuncu Kadir Çöpdemir, mangal keyfi eşliğinde oğluna hayat dersleri veriyor.

Marka bilinirliği, cirosu ve tonajıyla sektör lideri olan Pınar Sucuk; farklı damak zevkleri için özel tatlar geliştiriyor, benzersiz lezzetteki sucuk çeşitleriyle uzmanlığını sergiliyor. Pınar’ın pastırma ve sucuk lezzetini bir araya getirdiği Pınar Şölen Çemenli Sucuk, sucuk keyfini zirveye taşıyor.

Kayseri’nin meşhur çemeninden ilham alan Pınar Şölen Çemenli Sucuk, Pınar kalitesi ve uzmanlığıyla üretiliyor. Pınar Şölen Çemenli Sucuk, Türkiye’de en iyi ürünün yetiştiği bölgelerden alınan çemen ve özel baharatların karışımını, kaliteli dana etiyle bir araya getiriyor.

%100 dana etinden üretilen Pınar Şölen Çemenli Sucuk’ta en iyi tadı elde edebilmek için, nem oranı olması gereken standarda düşünceye kadar yaklaşık 1 hafta kurutma işlemi uygulanıyor. Böylece sucuklar gerçek sucuk yapısına ulaşıyor. Pınar Şölen Çemenli Sucuk için tavsiye edilen satış fiyatı: 11,99 TL.

Sucuk lezzetli hayat dersleri Türk halkının vazgeçemediği lezzetler sunan Pınar Sucuk, farklı sucuk çeşitlerini vurgulamak için yeni bir reklam kampanyası başlattı. Kampanyanın ana konsepti baba ve oğul arasında geçen eğlenceli ve öğretici diyaloglardan oluşuyor. “Babadan Oğla Sucuk” konseptli reklamlarda sevilen oyuncu Kadir Çöpdemir, oğluna esprili bir dille hayat dersleri veren bir babayı canlandırıyor. Kampanyanın ilk reklam filmi Pınar Şölen Çemenli Sucuk için çekildi. Pınar Şölen Çemenli Sucuk reklam filminde Erciyes Dağı’na giden baba oğlun mangal keyfi görülüyor. Kadir Çöpdemir, mangalda oğluna Pınar Şölen Çemenli Sucuk pişiriyor. Pınar Şölen Çemenli Sucuk Reklam filmi Orion Platoları’nda çekildi. Sinan Çetin’in yönetmenliğini üstlendiği filmin çekimleri 2 gün sürdü. Çekimlerde teknik ekip olarak 40 kişi çalıştı.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27