İzmir 23 Nisan’da Çocuk Ülkesi Oluyor

İzmir 23 Nisan’da Çocuk Ülkesi Oluyor Pınar Çocuk Tiyatrosu Kültürpark’ta Perdelerini Açıyor Çeyrek yüzyıldır çocuklara tiyatro sevgisini aşılayan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 23 Nisan’ı İzmir’de kutluyor. TRT’nin düzenlediği 23 Nisan Çocuk Ülkesi İzmir etkinlikleri çerçevesinde Pınar Çocuk Tiyatrosu, Kültürpark’ta minikler için yeni oyunu Alaaddin’in Sihirli Lambası ile perdelerini açıyor. Eğlenceli masal’ın İzmir’deki ilk oyunu, 19 Nisan tarihinde Gençlik Tiyatrosu’nda ücretsiz olarak izlenebilecek.

Çocukların bedensel gelişimine olduğu kadar zihinsel gelişimine de destek olmak için tam 25 yıldır Türkiye’nin her yerinde perdelerini açan ve 3 milyondan fazla çocuğa ulaşan Pınar Çocuk Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor. TRT’nin düzenlediği 23 Nisan Çocuk Ülkesi İzmir etkinlikleri çerçevesinde yeni oyunu Alaaddin’in Sihirli Lambası’nı İzmirli çocuklarla buluşturuyor. Çocukların en sevdiği masallardan biri olan Alaaddin’in Sihirli Lambası, İzmir’deki ilk oyununun perdelerini 19 Nisan tarihinde saat 11:30’da Kültürpark Gençlik Tiyatrosu’nda açıyor. Binbir Gece Masalları’nın en ünlülerinden biri olan Alaaddin’in Sihirli Lambası, iyilik ve kötülüğün çatışmasını, sihirli bir araçla güç sahibi olmanın iyi ve kötü insanlarda ne gibi etkiler yarattığını anlatıyor. Eğlendirirken öğreten masalda kimsesiz bir halıcı çırağı olan Alaaddin, sevdiği prensese kavuşmak için büyülü olduğu kadar hayat dersi de veren bir macera yaşıyor. Prenses Yasemin’in aşkının peşinden giderken sihirli bir lambanın cini ile kötü kalpli vezirin eziyetlerinden halkı kurtarıyor.

Pınar Resim Atölyesi’nde miniklerden renk diyarı

Türkiye’nin öncü gıda ve içecek markası Pınar ayrıca 23 Nisan Çocuk Ülkesi İzmir etkinliği boyunca çocuklara özel olarak kurguladığı Pınar Resim Atölyesi’nde, eğitmenler eşliğinde çocuklara birbirinden renkli resimler yaptırırken süt ve gerçek meyve aromalı süt ikramlarında bulunacak.

Pınar Su Pınar Su Pınar Su
Pınar Su
 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27