Pınar Süt sektörün zirvesinde

En Beğenilen Süt ve Süt Mamulleri Şirketi Pınar Süt

Süt pazarının lider kuruluşu Pınar Süt, En Beğenilen Şirketler Araştırması'nda 1. sırada yer aldı. Gfk tarafından yapılan araştırmada Pınar Süt, hizmet ve ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve yenilikçilik gibi kriterlere göre 2012 yılında En Beğenilen Süt ve Süt Mamulleri Şirketi seçildi.

Türkiye'de nesilleri büyüten Pınar Süt, Gfk tarafından yapılan En Beğenilen Şirketler Araştırması'nda sektörünün lideri oldu. Bu yıl 13. kez düzenlenen ve iş dünyasının gündemini belirleyen araştırmada 38 sektörün en beğenilen şirketleri listelendi, Pınar Süt, Süt ve Süt Mamulleri kategorisinin birincisi seçildi.

Araştırmaya 500'den fazla şirketten 1600 orta ve üst düzey yönetici katıldı. Online gerçekleştirilen ankette, sektörlerin en beğenilen şirketleri, ilgili sektör temsilcilerinin yanıtları üzerinden seçildi. Pınar Süt, ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, yönetim kalitesi, şeffaflık, yenilikçilik, finansal sağlamlık ve çalışan memnuniyeti gibi kriterler doğrultusunda aldığı yüksek oylarla sektörünün birincisi oldu.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, "Türkiye'nin uzun ömürlü ilk süt markası Pınar Süt olarak, aynı zamanda sektörün liderliğini de üstleniyoruz. Tam 40 yıldır sağlıklı nesiller yetiştirme misyonuyla hareket ediyor ve Türk halkına Pınar kalitesi ve güvencesiyle ürünlerimizi sunuyoruz. Tüm bu yatırımlarımızın sektör profesyonelleri tarafından da takdir edilmesi ve Pınar Süt'ü En Beğenilen Şirket seçmeleri bizler için gurur verici bir gelişme" diye konuştu.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27