Pınar, bu yıl da zirvede

Pınar Et, GFK Araştırma Şirketi tarafından düzenlenen "Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri" araştırmasında Paketlenmiş Et ürünleri sektörünün "En Beğenilen Şirketi" seçildi.

Türkiye’nin lider ve öncü gıda markası Pınar, En Beğenilen Şirketler araştırmasında birinci sırada yer aldı. GFK Araştırma Şirketi tarafından yapılan araştırmada Pınar Et, Paketlenmiş Et ürünleri sektörünün en beğenilen şirketi seçildi.

Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, Pınar Et’in başarısıyla ilgili olarak şunları ifade etti:

"Pınar Et olarak başarılı duruşumuzu, Pınar markasının tüketicilere verdiği güven sayesinde kazandığımız marka gücüne borçluyuz. Önceliği her zaman tüketicilerine en güvenilir ürünleri sunmak olan bir marka olarak, sektör profesyonelleri tarafından sektörün En Beğenilen Şirket’i seçilmemiz bizim için gurur kaynağıdır."

Bu yıl 14. kez düzenlenen ve iş dünyasının gündemini belirleyen araştırmada "En Beğenilen Şirketler", bölge ekonomisine sağladığı katkı, bilgi ve teknoloji yatırımları, güvenilir şirket olma ve müşteri çalışan memnuniyeti sağlama gibi kriterlere göre belirlendi. Araştırmaya 500’den fazla şirketten 1500’ü aşkın orta ve üst düzey yönetici katıldı. Online gerçekleştirilen ankette, sektörlerin en beğenilen şirketlerinin yanı sıra 42 sektörün en beğenilen ilk 3 şirketi belirlendi.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27