Şirinler’in eğlenceli dünyası Pınar Su şişelerinde

Pınar Yaşam Pınarım İçin, Şirinleyin!

Türkiye’nin ilk ambalajlı su markası Pınar Yaşam Pınarım, çocukları su içmeye teşvik etmek için çok sevdikleri çizgi film karakterleri Şirinler’i şişesine taşıdı. Şirin Baba, Şirine ve Şirinler Köyü’nün favori karakterlerinin süslediği yeni 0,5 litrelik Pınar Yaşam Pınarım, pratik kapağıyla da daha rahat su içilmesini sağlıyor.

Sağlıklı nesiller için sağlıklı su tüketiminin önemli olduğu bilinciyle hareket eden Pınar, çocukları su içmeye teşvik etmek amacıyla pratik kapaklı şişesinde Şirinler dünyasını çocuklara sunuyor. Küçük yaştan itibaren su tüketimini artırmak için su içmeyi eğlenceli hale getiren Pınar Yaşam Pınarım, Şirinler’in en sevilen karakterlerini yeni şişelerinde bir araya getiriyor. Erkek çocukları Pınar Yaşam Pınarım’ın Şirin Babalı, kız çocukları da Şirineli ambalajlarına bayılıyor.

Pınar Su’yun Aydın ve Hendek tesislerinde el değmeden şişelenen Pınar Yaşam Pınarım, kaynaktan doluma her aşamada fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik testlerden geçiriliyor. Anneler, Pınar Yaşam Pınarım güvencesiyle çocuklarının su içmesini sağlıyor, çocuklar su içerken eğleniyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27