Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda Pınar’a Üç Ödül Birden

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda Pınar üç ödül birden kazandı. Grafik Tasarım kategorisinde mevsim konseptli cam şişe serisiyle Pınar Su Altın Ödül; Gıda Kategorisi’nde de Pınar Delight Sucuk ve Gurme Parmak Sucuk Yetkinlik Ödül’ü almaya hak kazandılar.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması geçtiğimiz günlerde Four Seasons İstanbul Hotel’de düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Türkiye’nin lider gıda markası Pınar, Ambalaj Ay Yıldızları 2013’te iki ayrı kategoride üç ödül birden kazandı. Pınar’ın suyun verdiği hayat ve enerjiden yola çıkarak hazırladığı mevsim temalı Pınar Su cam şişe serisi Ambalaj Ay Yıldızları 2013 Grafik Tasarım Kategorisi’nde Altın ödüle layık görülürken, Pınar Delight Sucuk ve Gurme Parmak Sucuk da Gıda Kategorisi’nde yetkinlik ödüllerine sahip oldular.

Pınar Su, mevsim konseptli özel cam şişe serisine tüketicilerinin beğenileri üzerine 2013 yılında da devam ediyor. Mevsim temalı cam şişelerini tüketicilerinin beğenisine sunan Pınar Su, suyun verdiği hayat ve enerjiden yola çıkarak hazırlanan mevsim temalı cam şişeleri ve yenilenen güvenli kapağıyla tüketicilerle buluşuyor.

ASD Ambalaj Sanayicileri Derneği tarafından düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları 2013 Yarışması’nda adaylar İçecekler, Elektronik ve Elektrikli Eşya, Gıda, Ev- Otomotiv- Ofis Araç ve Gereçleri ile İhtiyaç Malzemeleri, Diğer Gıda Dışı Ürün Ambalajları, Endüstriyel ve Taşıma Ambalajları, Sağlık ve Güzellik Ürünleri, Satış Noktası Sergileme, Sunum ve Muhafaza Ürünleri, Tıp ve Eczacılık Ürünleri, Fleksibıl Ambalajlar ve Grafik Tasarımı kategorilerinde ödül için yarıştılar.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27