Biz de ayrandan anlarız!

Pınar, yeni ayran reklamında çocukları bilirkişi seçti: Türkiye, Pınar Ayran’ın ayran sever miniklerini konuşuyor...

Gıda sektörünün öncü ve yenilikçi markası Pınar, yeni reklam filmiyle çocukların gönüllerini fethetti. Pınar Ayran’ın tasarımı yenilenerek ayran severlerle buluşan 1 litrelik şişesinin de lanse edildiği reklam filminde, çocuklar ayrana olan sevgi ve hayranlıklarını tiyatro sahnesinde dans ederek anlatıyor.

"Biz de ayrandan anlarız!" repliğiyle çocukları ayran konusunda bilirkişi tayin eden reklamın jingle’ı Nil Karaibrahimgil imzasını taşıyor. Ayranı içme ritüellerinin ve iç görülerinin koreografiye Ömer Yeşilbaş tarafından taşındığı reklam filminde, gösterinin ve kostümlerin renkleri ayran ambalajının renk dünyasından esinlenerek yaratıldı.

Pınar Ayran, yeni reklam filminde çocuklarla ailelerini bir araya getirirken karar mercii ve bilirkişi olan çocuklarını destekleyen anne-baba profili de çiziyor.

Reklam filmi çocukların dev bir ayran bardağını sahnede sallamalarıyla başlıyor. Ayranı büyük bir neşe ve iştahla içen çocuklar bir yandan da dans ediyorlar. Finalde özel tasarlanan ayran şapkalardan ayran içen çocuklar ayranların bitmesiyle büyük bir şaşkınlık yaşarken; anne ve babaları seyirci koltuklarında ellerinde şişe ayranlarla alkış tutarak çocuklarına eşlik ediyor.

Yeni 1 lt’lik ve 1,5 lt’lik kulplu ayran şişe tasarımı ve 200-300 ml’lik bardaklarda satışa sunulan Pınar Ayran çeşitlerinin tümü reklam filminde yer alıyor.

Pınar Ayran yeni reklam kampanyası TV, radyo, outdoor ve indoor mecralarında yürütülüyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27