Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü

Pınar Ballı Süt

Pınar'dan yepyeni bir lezzet Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü

Türkiye'nin ilk akla gelen ve en çok bilinen çocuk sütü markası Pınar Çocuk; küçük çocukların beslenme ihtiyaçlarını en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünleriyle karşılamaya devam ediyor. Bal ilavesi ile zenginleştirilerek tüketicilerin beğenisine sunulan Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü, annelerin çocukları için vazgeçemeyeceği besin kaynağı olacak.

Türkiye'nin en çok tercih edilen markası Pınar'ın, 1 yaş üstü çocuklar için sunduğu Pınar Çocuk Devam Sütü, zenginleşen içeriği ile annelerin güvendiği marka olmaya devam ediyor. 1 yaş üstü çocukların beslenme gereksinimleri göz önünde bulundurularak bal ilavesi ile zenginleştirilen Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü, 13 vitamin ve 13 mineral içeriğiyle Türk Gıda Kodeksi Devam Mamaları Tebliği'ne uygun olarak geliştirildi.

Protein değeri anne sütünün protein değerine yaklaştırılmış olup, sofra şekeri içermeyen Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü'nün çocuklar tarafından çok sevilen tadı; içerdiği bal ile doğal süt şekeri olan laktoz ve glikozdan geliyor. Karbonhidrat içeriği ile enerji kaynağı olmasının yanı sıra; vitamin, mineral ve enzimler yönünden de zengin bir besin kaynağı olan bal, çocukların mide ve sindirim sistemine etkisi ile de metabolizmanın düzenli çalışmasına yardımcı oluyor.

500 mililitrelik ambalajlarda sunulan Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü; çocuklarının en sağlıklı ve en kaliteli ürünleri keyifle tüketmesini isteyen annelerin alışveriş sepetlerinde yerini almaya başladı.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27