Pınar Çocuk Sütü ile çocukların gelişimine 3'lü destek

Türkiye'nin öncü gıda markası Pınar, 1-6 yaş arası çocukların sağlıklı gelişimine yardımcı olmak için içeriği vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiş Pınar Çocuk Sütü'nü sunuyor. Pınar Çocuk Sütü'nün Ballı Devam Sütü çeşidi de bulunuyor.

Türkiye'nin lider süt markası Pınar Süt, çocukların beslenmesine destek olmak amacıyla Pınar Çocuk Sütü'nü sunuyor. Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin büyük kısmı 1-6 yaş arasında tamamlanıyor. Bu özel dönem için hazırlanmış vitamin ve mineraller içeren Pınar Çocuk devam sütleri "3'lü destek" ile çocuklarımın sağlıklı beslenmesine yardımcı oluyor.

Sofra şekeri içermeyen Pınar Çocuk Sütü, Çinko / B12 / Kalsiyum kaynağıdır.

Günde 2 bardak Pınar Çocuk Sütü ile çocukların kalsiyum gereksiniminin %85'i, C vitamini gereksiniminin tamamı, demir ihtiyacının %65'i, B12 vitamini gereksiniminin %84'ü, iyot ihtiyacının %65'i, B6 vitamini gereksiniminin %75'i ve folik asit ihtiyacının %60'ı karşılanıyor.

Pınar Çocuk Sütü'nün Ballı Devam Sütü de bulunuyor. Pınar Çocuk Ballı Devam Sütü, bal, vitamin ve mineral içermektedir.

Pınar Çocuk Sütü’nde görev başarıyla tamamlandı!

Çocukların beslenmesine 3'lü destek sağlayan Pınar Çocuk Sütü'nün faydalarına dikkat çekmek için yeni bir reklam kampanyası başladı. Eğlenceli reklam filminde bebek telsiziyle babalarından görev alan üçüz bebekler, annelerinin hazırladığı sütleri içmek üzere odalarından mutfağa ulaşmaya çalışıyor. Birbirinden sevimli bebeklerin bir aksiyon filmi havasında gerçekleştirdikleri hareketler ile 3'lü destek formülüne vurgu yapılıyor. Bebeklerden biri kapıya uzanıp kapıyı açıyor, bir diğeri yerde sürünürken bulduğu oyuncağı ağzına götürüyor, üçüncü bebekse tezgahta duran sütlere uzanmak için yerdeki kitaplarla merdiven yaparak koltuğa tırmanıyor. Ve sonunda görevlerini başarıyla tamamlayıp sütlerini içiyorlar.

Anneler internet sitesinden ve Facebook’tan bilgileniyor

Pınar Çocuk Sütü, anneleri bilgilendirmek için www.pinarcocuk.com.tr sitesini yeniledi ve içeriğini zenginleştirdi. Ayrıca anneler Pınar Çocuk Sütü’nün uzman pediatrist danışmanlığındaki Facebook sayfasındaki içerik ve videolardan da çocuk beslenmesine dair önemli bilgileri alabiliyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27