Pınar Çocuk Tiyatrosu Yarıyıl Tatili

Yarıyıl Tatili İranlı yazar Samed Behrengi'nin aynı adlı öyküsünden sahneye konan oyun, kendisi küçük ama yaşam yolculuğundaki mücadelesi büyük bir balığı anlatıyor.

Pınar Çocuk Tiyatrosu yarıyıl tatilinde de çocukları ‘Küçük Kara Balık" ile ücretsiz buluşturuyor!

23 yıldır aralıksız sürdürdüğü eğitici, öğretici ve eğlenceli oyunları ile Türkiye genelinde yaklaşık 3 milyon çocuğa tiyatro sevgisi aşılayan, düzenlediği Anadolu turneleriyle birçoğunu tiyatro ile ilk kez tanıştıran "Pınar Çocuk Tiyatrosu", yeni sezonda sergilediği "Küçük Kara Balık" oyunu, yarıyıl tatilinde çocuklarını tiyatroya götürmek isteyen ailelerin ilk tercihi olacak. Tüm çocuklara ücretsiz olan oyun, 28 Mart 2010 tarihine kadar cumartesi ve pazar günleri Mecidiyeköy Profilo Alışveriş Merkezi'nde, saat 11.15'de çocuklarla buluşuyor.

Yazdığı öyküleriyle halkın dilinde ölümsüzleşen İranlı ünlü yazar Samed Behrengi'nin sevilen öyküsü "Küçük Kara Balık'dan yorumlanarak sahneye konan oyun; yaşam yolculuğunda kolay yolu değil, zor yolu seçmenin önemli ve değerli olduğunu aktarıyor. Karşılaştığı yanlışları doğruya, kötülükleri de iyiye çevirmeye çalışırken karşısına çıkan tüm engelleri aşmaya çalışan "Küçük Kara Balık"ın sürprizlerle dolu heyecanlı öyküsü yarıyıl tatilinde çocuklara mutlu bir gün yaşatacak.

Yaşam içinde, kendi sınırlarını zorlamadan, bir şeyleri değiştirmeye çalışmadan yoluna devam edenlerle; bütün sınırları zorlayan, yaşamı yeniden sorgulayıp yorumlayarak daha iyiye ulaşmaya çalışanların arasındaki önemli farkı yaptıklarıyla ortaya koyan "Küçük Kara Balık"ın mücadelesi, çocuklara doğruya, iyiye ulaşmanın yollarını gösteriyor

Oyunla ilgili ayrıntılı bilgi 0212 216 43 69 numaralı telefondan alınabilir

Oyun künyesi

Adı: Küçük Kara Balık
Yazar: Samed Behrengi
Uyarlayan-Yöneten: Nilbanu Engindeniz / Yönetmen Yardımcısı:İlayda Arsoy
Müzik: Cem İdiz
Dekor - Kostüm: Malike Başkan
Kareografi: Yasemin Gezgin
Işık Tasarımı: Cafer Hekim
Oyuncular: Fatih Ateş, Işık Yönt, Hayrullah Kazak, Dünya Sevinç Yazgan, Lara Aysal, Yeliz Ateş, Damla Ekin Tokel
Yapımcı:

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27