Pınar Çocuk Tiyatrosu

Pınar Kido Çocuk TiyatrosuKüçük Kara Balık" oyunu 23 Nisan Cuma günü saat 11.00 ve 14.00'te Profilo AVM'de seyirciyle buluşacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 26. Çocuk Şenliği kapsamında Şehir Tiyatroları'nda sahne alacak olan Pınar  Çocuk Tiyatrosu; 20 Nisan Salı günü saat 11.00 ve 15.00'te Ümraniye Sahnesi'nde, 23 Nisan Cuma günü saat 11.00 ve 14.00'te Profilo AVM'de miniklere keyifli dakikalar yaşatacak. Program çerçevesinde tiyatro severlerin ücretsiz olarak izleme şansı bulacağı oyun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda sergileyeceği iki seans ile çocukları sevindirecek.

Yazdığı öyküleriyle halkın dilinde ölümsüzleşen İranlı ünlü yazar Samed Behrengi'nin sevilen öyküsü "Küçük Kara Balık'dan yorumlanarak sahneye konan oyun, kendisi küçük ama yaşam yolculuğundaki mücadelesi büyük bir balığı anlatıyor. Karşılaştığı yanlışları doğruya, kötüyü iyiye çevirmeye çalışan Küçük Kara Balık'ın sürprizlerle dolu, heyecanlı hikayesini tüm çocuklar ilgiyle izliyor.

Çocuklara sağlıklı ve besleyici ürünler sunan PINAR, bugüne kadar gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor. Repertuarını çocuk edebiyatının seçkin eserlerinden oluşturmaya özen gösteren Pınar Çocuk Tiyatrosu, oyuncusundan yönetmenine ve sahne tasarımcısına kadar profesyonel kadrosuyla bugüne dek onlarca çocuk oyununa imza attı.


Oyun künyesi
Adı: Küçük Kara Balık
Yazar: Samed Behrengi
Uyarlayan-Yöneten: Nilbanu Engindeniz / Yönetmen Yardımcısı:İlayda Arsoy
Müzik: Cem İdiz
Dekor - Kostüm: Malike Başkan
Kareografi: Yasemin Gezgin
Işık Tasarımı: Cafer Hekim
Oyuncular: Fatih Ateş, Işık Yönt, Hayrullah Kozak, Dünya Sevinç Yazgan, Lara Aysal, Yeliz Ateş, Damla Ekin Tokel
Yapımcı: Şakir Demirpehlivan

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27