Pınar Disneyland Seyahati

Pınar Kido Disneyland

Pınar talihlilerinin eğlence dolu Disneyland seyahati

Annelerin alışveriş sepetinin vazgeçilmezi, çocukların da severek ve eğlenerek tükettikleri Pınar Kido; yenilenen yüzü ve sağlıklı lezzetinin yanı sıra www.kido.com.tr web sitesi üzerinden yürüttüğü yarışmalarla da çocukların eğlenceli vakit geçirmesine fırsat yaratıyor. Eğlenmenin yanı sıra ödülleriyle de adından söz ettiren Pınar Kido'nun, 22 Ağustos - 31 Ekim 2009 tarihleri arasında düzenlediği yarışmalara katılan ve en yüksek puanı alan iki Pınar Kido hayranı yarıyıl tatilinde velileriyle birlikte gittikleri eğlence dolu Disneyland seyahatinden döndü.

4 gece 5 gün boyunca Paris, Disneyland Hotel New Port Bay Club'ta konaklayan Çağatay Türker ve Alp Okan; Pınar Kido'nun davetlisi olarak tatil boyunca Disneyland park aktiviteleriyle de eğlence dolu bir yarıyıl tatili geçirdiler. Yarışmaya İstanbul'dan katılan Çağatay Türker, bu yarışmayı televizyon duyuruları aracılığıyla öğrendiğini söylerken, ablası ile birlikte Eurodisney'de vakit geçirmekten ve yaptıkları alışverişten dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. Yarışmaya Manisa'dan katılan Alp Okan ise, her zaman ilgi ile oynadığı bilgisayar oyunlarındaki başarısını bu eğlenceli tatil ile pekiştirmekten duyduğu büyük heyecanı paylaştı.

Toplam 1 milyon 235 bin kişi tarafından ziyaret edilen www.kido.com.tr adresindeki oyunlar, macera sever minikler tarafından 1 milyon 750 bin kez oynandı. Siteye üye olarak çekilişe katılma hakkı kazanan Pınar Kido hayranları ise Disneyland seyahati, Nintendo Wii Sports Pack gibi birbirinden güzel hediyelerin sahibi olmak için kıyasıya yarıştı.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27