Pınar İzmir Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşuyor

Türkiye’yi yıllardır yeni lezzetlerle tanıştıran Pınar, 29 Ağustos-8 Eylül arasında gerçekleşecek 82. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda, yeni ürünleri ve lezzetli tadımlıklarıyla ziyaretçilerini bekliyor.

Yaşar Topluluğu’nun lokomotif markalarından Pınar, yeni ürünleri, özel tadım alternatifleri ve Pınar Çocuk Tiyatrosu ile bu yıl da Türkiye ve Ege Bölgesi’nin ekonomik ve sosyal hayatı için büyük önem taşıyan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sevenleriyle buluşuyor.

Fuar ziyaretçileri, 600’ü aşkın ürün çeşidinin sergilendiği 285 metrekarelik Pınar standında farklı Pınar lezzetlerini tatma fırsatı bulacak.

Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, “İzmir Enternasyonal Fuarı’nı her yıl yeni ürünlerimizi tüketicilerimizle birebir paylaşma ve geribildirim alma, sektörle buluşma ve sektör dinamiklerini yakından gözlemleme açısından bir fırsat olarak değerlendiriyoruz. Türkiye’nin ekonomik ve sosyal gelişiminde ayrı bir öneme sahip olduğunu düşündüğümüz fuarda her yıl büyük bir memnuniyetle yer alıyoruz. Tüm tüketicilerimizi en yeni ürünlerimizi tanımak ve lezzetli tadımlıklarımızın keyfini çıkarmak üzere standımıza bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Pınar standında neler yok ki!

Pınar Beyaz ve çikolata sevenler için özel olarak üretilen Pınar Çikolatalı Beyaz; yaz sıcağında en sağlıklı içecek alternatifi olan Pınar Ayran; yurt içi ve yurt dışı pazarında giderek daha da çok sevilen, doğrudan ve pasta gibi yöntemlerle dolaylı da tüketilebilen Pınar Labne; minik ve leziz tadım alternatifleriyle fuar ziyaretçilerini karşılayacak.

Pınar’ın yeni ürünleri Kare Mantı, Kayseri Mantısı, Sütkrem, Gurme Salam, Gurme Parmak Sucuk, Hindi Kadınbudu Köfte, Pizzato Mini de fuarda Pınar sevenlerin beğenisine sunulacak.

Ziyaretçiler diğer Pınar ürünleri hakkında merak ettikleri tüm soruları da sorarak detaylı bilgi alabilecek.

Fuarın minik ziyaretçileri Pınar standında eğlenecek

Pınar Çocuk Tiyatrosu oyuncuları da çeşitli animasyonlarla fuar alanında miniklerle buluşup eğlenceli vakit geçirecek ve hediyeler dağıtacak.

Pınar standı, İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Basmane Girişi- 2 Numaralı holde yer alacak.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27