Pınar Krem ve Üçgen Peynirle Lezzetin Keyfini Sürün!

Sağlıklı ve güvenilir ürünler sunan Pınar, Krem ve Üçgen Peynir'lerde yarattığı harika lezzetlerle tüketicilere keyif dolu anlar sunuyor. Pınar Krem ve Üçgen Peynir için özel olarak üretilmiş, farklı sürelerde olgunlaştırılmış birbirinden lezzetli peynirler eritilerek karıştırılıyor ve Pınar'ın muhteşem lezzetinin farkı da buradan geliyor.

İlklerin öncüsü Pınar, Türk tüketicisini ‘krem peynirle' ilk kez 1979 yılında buluşturdu. İlk çıktığı günden bu yana koruduğu lezzeti, farklı üretim tekniği ve hammaddesini oluşturan yüksek kaliteli peynirlerden kaynaklanıyor. Pınar Krem ve Üçgen Peynir, gerçek lezzet ve kaliteyi bir arada arayanların tercihi olmaya devam ediyor.

Peynirlerin hazırlanması için farklı ve çok özel bir teknik kullanan Pınar, hem Pınar Üçgen hem de Pınar Krem için; öncelikle farklı tipte kaliteli peynirler üretiyor ve bu peynirleri farklı sürelerde olgunlaştırıyor. Sonrasında bu özel peynirler, ideal oranlarda kullanarak damaklarda doyumsuz tatlar bırakacak kıvama gelene kadar eritiliyor. İlk günden bu yana en güvenilir ve en çok tercih edilen marka olan Pınar, en kıymetli peyniri sofralara sunmak için kullandığı harika peynirleri ile de sektörde fark yaratıyor. Tüketicilere kullanım kolaylığı ve pratiklik sağlayan Pınar Üçgen ve Pınar Krem Peynir, keyifli kahvaltılardan hızlı atıştırmalara kadar günün her saatinde zevkle tüketilebilecek sağlıklı ve besleyici bir lezzet sunuyor.

Sofralara sunduğu sağlıklı ve güvenilir ürünler ile fark yaratan Pınar, Krem ve Üçgen Peynirlerinin özel lezzeti sayesinde çay ve simit keyfinizi ziyafete dönüştürüyor.

 

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27