Pınar Su, Şirinler ile çocuklara su içmeyi sevdirecek!

Şirin Baba, Şirine, Gözlüklü Şirin ve onları yakalamaya çalışmaktan asla vazgeçmeyen Gargamel… Bu şirin mi şirin dört karakter şimdi Pınar Yaşam Pınarım çocuk suyu şişelerini süslüyor. Şirinler karakterlerinin yer aldığı keyifli ambalajları, kolay içim sağlayan pratik kapağı ve ergonomik şişesiyle Pınar Yaşam Pınarım çocuk suları, çocuklar ve çocukları için su içmeyi keyifli hale getirmek isteyen aileleri bekliyor.

Sağlıklı nesiller için sağlıklı su üreten Pınar Yaşam Pınarım; çocuklara su içmeyi sevdirmek için şirin ambalajlara büründü. 7 Nisan’da vizyona girecek Şirinler – Kayıp Köy filminin de başrolünde olan; Şirin Baba, Şirine, Gözlüklü Şirin ve onların azılı takipçisi Gargamel artık Pınar Su çocuk suyu şişelerini süslüyor. 

Yenilikçi bakış açısıyla trendleri yakından takip eden Pınar Su; çocukların kolaylıkla tutabileceği 0,33L’lik ergonomik şişesi, kolay içim sağlayan pratik kapağı ve birbirinden Şirin 4 farklı karakterin yer aldığı yeni ambalajıyla, çocuklar ve onları su içmeye teşvik etmek isteyen aileleri bekliyor.

Büyük küçük herkesin keyifle izlediği Şirinler’in çok sevilen karakterlerinin yer aldığı Pınar Yaşam Pınarım çocuk suyu ile su içmek artık daha da keyifli olacak.

#SirinPinarSu

Bilgi için: Yıldız Sedef /  (0232) 436 15 15 / 253 yildiz.sedef@pinar.com.tr

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27