Pınar, tepsi börekleriyle bayram sofralarının başköşesinde...

Bayram böreğiniz Pınar’dan...

Türk mutfağının vazgeçilmez böreğini 4 farklı tat ve 2 farklı şekil seçeneğiyle sunan Pınar, bayram sofralarının da başköşesinde yer alıyor.


Türk gıda ve içecek sektörünün öncü markası Pınar, yeni ürünleri Peynirli Tepsi Böreği, Patatesli Tepsi Böreği, Kıymalı-Patatesli ve Labneli-Ispanaklı Rulo Börek ile bu bayramda da lezzet severlerin sofralarına misafir oluyor. Evde börek yapmaya vakit ayıramayan ya da yapmakta zorlanan hanımlar, istedikleri an ellerinin altında hazır olan zahmetsiz Pınar Tepsi ve Rulo Börek çeşitleriyle bayramda sevdiklerine hem leziz hem de sağlıklı börek çeşitleri sunma imkânı yakalıyor. Pınar Tepsi ve Rulo Börek çeşitleri, Pınar güven ve kalitesiyle üretiliyor, dondurulmuş olarak satılıyor. Pınar’a güvenen hanımlar, lezzetli ve hijyenik Pınar börek çeşitlerini sevdiklerine ve misafirlerine içleri rahat olarak servis ediyor.

Börek yapmak Pınar sayesinde artık çok daha kolay...

Uygun fiyatı, doyurucu özelliği ve yenilikçi içeriğiyle dikkat çeken Pınar börek çeşitleri, her zaman olduğu gibi bayramda da kalabalık aile sofralarında adeta kurtarıcı oluyor. 400 ve 800 gramlık ambalajlarda satışa sunulan Tepsi Böreği ile 500 gramlık paketlerde satılan Rulo Börek çeşitleriyle hanımlar, zahmetsiz, hızlı ve lezzetli bayram sofraları kurmanın tadını çıkarıyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27