Pınar’dan bayram sofraları için, kendisi mini, lezzeti maksi pizza Pınar Pizzatto Mini

Türk gıda ve içecek sektörünün öncü markası Pınar, ürün portföyüne yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Pınar, şimdi de Pınar Pizzato Mini ile tüketicilere pratiklik ve lezzeti bir arada sunuyor.

Pınar yeni ürünü Pizzatto Mini ile pratikliği ve lezzeti bir arada bulmak isteyen, mutfakta yenilikleri sevenleri selamlıyor. Bayramda konuklarınıza rahatlıkla ikram edebileceğiniz Pınar Pizzato Mini, çocuklarınızın da yüzünü güldürecek bir lezzet olarak evinizi ziyaret ediyor.

Mini pizza formuyla mutfaklara yeni bir alternatif getiren Pınar Pizzato Mini, ince hamuru ve bol malzemesi ile atıştırmalık ya da ikramlık olarak mutfaklarda yerini alıyor.

40’ar gramlık 12’li paketlerde tüketiciye sunulan Pınar Pizzatto Mini, bayram sofralarında alternatif tatlar yaratmayı sevenlere de ayrı bir lezzet vaat ediyor. 8-12 dakika içinde hazır olan ve hem yetişkinler hem de çocuklar için pratik ve eğlenceli mini tadımlar sunan Pınar Pizzatto Mini, özel günlerde de pizza sevenlere eşlik ediyor.

Mini formlu Pizzato ile maksimum lezzet

Pınar Pizzato Mini ile büyülü lezzetler yaratmayı seven hanımlar da Pınar Pizzato ile sevdiklerini şaşırtıp mutlu etmeyi başarıyor.

Pratikliği ve uzun raf ömrü ile zamanı kısıtlı hanımlar için de hem misafirlerine hem de çocuklarına keyifle ve güvenle servis edebilecekleri ikram ve atıştırmalık alternatifi sunuyor.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27