Euroleague Women Final 8’in içecek sponsoru, Pınar Su

Avrupa’nın en önemli basketbol organizasyonlarından Euroleague Women Final 8 İstanbul’da oynanıyor, etkinliğin içecek sponsorluğunu Pınar Su üstleniyor.

Ülkemizin 2 önemli kulübü Galatasaray Medical Park ve Fenerbahçe’nin de yer aldığı Final 8’te Avrupa’nın en güçlü takımları mücadele edecek, sporcuların su ihtiyacını Pınar Su karşılayacak.

Ürünleriyle tüketicilerinin bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlamayı ve sağlıklı nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Pınar, spora olan desteğini sürdürüyor. Türk halkının spor dallarına olan ilgisini ve sevgisini artırmak için Pınar, spora uzun yıllardan beri katkı sağlıyor. Bu doğrultuda Türkiye’nin ilk kez ev sahipliği yapacağı, Avrupa’nın en önemli basketbol organizasyonlarından Euroleague Women Final 8’in (Kadınlar Sekizli Finali) su sponsorluğunu üstlenen Pınar Su, final boyunca tüm sporcuların su ihtiyacını karşılayacak.
28 Mart – 1 Nisan 2012 tarihlerinde Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapılacak final karşılaşmalarında Türkiye’den Galatasaray Medical Park ve Fenerbahçe de yarışacak. Türk takımları, İtalya’nın Beretta Famila Schio, İspanya’nın Ros Casares, Rivas Ecopolis, Rusya’nın Wisla Can Pack- Krakow ve Spartak&Moskow Region ve UMMC Ekaterinburg takımları ile Polonya’dan Wisla Can Pack-Krakow takımları ile mücadele edecek. Heyecanlı final maçları boyunca sporcuların su ihtiyaçları, Pınar Su tarafından karşılanacak.

Avrupa’nın en güçlü takımlarının mücadelesine tanık olacak finalde kazanan takım 2012 Şampiyonu olacak. Ayrıca bu organizasyonda mücadele edecek sporcular, her şampiyona sonunda olduğu gibi seçilecek en iyi 5 oyuncu arasına girebilmek için yoğun çaba sarf edecek. Avrupa’nın en saygın spor organizasyonlarından biri olan Euroleague Women’da 5 günde toplam 16 maç yapılacak. Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu, Pınar olarak sosyal vatandaşlık bilinciyle toplumsal katkı sağlayacak projeleri desteklediklerini ve bu konuda basketbolun özel bir önemi olduğunu belirterek, “Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın 14 yılı aşkın süredir sponsorluğunu üstleniyoruz. Türk halkına basketbolu sevdirmek için yaptığımız tüm çalışmalar bizler için çok önemli. Bu yüzden Euroleague Women Final 8’in destekçileri arasındayız” dedi.

 
 
Bu içeriği paylaşın;
 
 
 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27