Web Sitelerimiz
Pınar Kido

Küçük çoçuklara sütü sevdirmek, süt ve süt ürünlerini tüketme alışkanlığı kazandırmak için hazırlanan KİDO sütler Türkiye’nin ilk ve tek gerçek meyve püreli sütleridir. Çeşidine göre doğal kakaodan, muz ve çilek püresinden üretilmektedir. Annelerin çocuklarına güvenle içirebilecekleri sağlıklı ve besleyici bir ürün olan KİDO, çocuklar için enerji ve kalsiyum kaynağıdır.

Pınar Su

Tüm dünyada doğal su kaynakları hızla kirlenir ve tükenirken, ülkemizin atıl durumdaki kaynaklarını değerlendirerek, Türkiye’nin ilk ambalajlı doğal kaynak suyunu tüketicisine sunan Pınar, bugün Madran, Çamlıca ve Toros kaynaklarından elde ettiği doğal mineralli suları, Pınar Yaşam Pınarım markası ile Türkiye’de ve ihracat yaptığı ülkelerde tüketicinin beğenisine sunmaktadır

Lezzet Fikirleri

Kimi zaman ne yemek yapacağınıza karar vermek zor olabilir. Kimi zaman ise karar verseniz bile zamanınız az olabilir. İşte bu durumlarda, siz hamarat hanımların başyardımcısı Pınar Lezzet Fikirleri imdadınıza yetişiyor. Birbirinden lezzetli dondurulmuş ürün çeşitleri ile değişik lezzet alternatifleri hazırlamanıza yardım ediyor.

Pınar Sütüm

Pınar Süt ile büyüyen minikler, fit yaşam sürenler, sütünü laktozsuz içenler, kısac 7'den 70'e herkes için farklı bir lezzet sunan Pınar Süt'ün geniş ürün yelpazesi burada sizi berkliyor.

Pınar Balık

Şokla dondurma teknolojisi en iyi gıda koruma yöntemidir. Pınar doğal ortamından, en sağlıklı koşullarda temin ettiği deniz ürünlerini ileri teknolojiyle hijyenik ortamda dondurur, uzun ömürlü ambalajlarda paketler. Besin değerleri korunan, Omega-3 kaynağı deniz ürünleri, her mevsim,en lezzetli halleriyle sofranıza ulaşır.

Pınar Kültürlü Balık

Türkiye’nin ilk kültür balığı üreticisi ve ilk markalı balığı Pınar Balık tüketicileri bilinçlendirme hareketi başlattı! Hayata geçirilen www.kulturlubalik.com sitesi üzerinden kültür balıkçılığı ile ilgili sorulan tüm sorulara 24 saat içerisinde uzman mühendisler aracılığı ile cevap verilecek. Siz de sorularınızı www.kulturlubalik.com linkine tıklayarak sorabilir ya da daha önce sorulmuş sorulara verilen cevapları inceleyebilirsiniz.

 

Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
 
Site by LuckyEye
 

PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

444 76 27