Web Sitelerimiz
Web Sitelerimiz

Küçük çoçuklara sütü sevdirmek, süt ve süt ürünlerini tüketme alışkanlığı kazandırmak için hazırlanan KİDO sütler Türkiye’nin ilk ve tek gerçek meyve püreli sütleridir. Çeşidine göre doğal kakaodan, muz ve çilek püresinden üretilmektedir. Annelerin çocuklarına güvenle içirebilecekleri sağlıklı ve besleyici bir ürün olan KİDO, çocuklar için enerji ve kalsiyum kaynağıdır.

Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin büyük bölümü 1-6 yaşları arasında tamamlanmış olur. Duygular, tepkiler, zihinsel yetenekler, dil gelişimi, sosyal ilişkiler bu dönemde oluşur. Dolayısıyla bu yaş grubundaki çocukların beslenme alışkanlıkları bütün hayatlarını etkiler. Vitaminler ve minerallerle zenginleştirilmiş Pınar Çocuk Sütü; kalsiyum, çinko ve B12 içeren 3’lü destek formülüyle, 1-6 yaş grubundaki çocukların beslenmelerine destek oluyor.

Tüm dünyada doğal su kaynakları hızla kirlenir ve tükenirken, ülkemizin atıl durumdaki kaynaklarını değerlendirerek, Türkiye’nin ilk ambalajlı doğal kaynak suyunu tüketicisine sunan Pınar, bugün Madran, Çamlıca ve Toros kaynaklarından elde ettiği doğal mineralli suları, Pınar Yaşam Pınarım markası ile Türkiye’de ve ihracat yaptığı ülkelerde tüketicinin beğenisine sunmaktadır

Şokla dondurma teknolojisi en iyi gıda koruma yöntemidir. Pınar doğal ortamından, en sağlıklı koşullarda temin ettiği deniz ürünlerini ileri teknolojiyle hijyenik ortamda dondurur, uzun ömürlü ambalajlarda paketler. Besin değerleri korunan, Omega-3 kaynağı deniz ürünleri, her mevsim,en lezzetli halleriyle sofranıza ulaşır.

Kimi zaman ne yemek yapacağınıza karar vermek zor olabilir. Kimi zaman ise karar verseniz bile zamanınız az olabilir. İşte bu durumlarda, siz hamarat hanımların başyardımcısı Pınar Lezzet Fikirleri imdadınıza yetişiyor. Birbirinden lezzetli dondurulmuş ürün çeşitleri ile değişik lezzet alternatifleri hazırlamanıza yardım ediyor.

Türkiye’nin ilk kültür balığı üreticisi ve ilk markalı balığı Pınar Balık tüketicileri bilinçlendirme hareketi başlattı!

Hayata geçirilen www.kulturlubalik.com sitesi üzerinden kültür balıkçılığı ile ilgili sorulan tüm sorulara 24 saat içerisinde uzman mühendisler aracılığı ile cevap verilecek. Siz de sorularınızı www.kulturlubalik.com linkine tıklayarak sorabilir ya da daha önce sorulmuş sorulara verilen cevapları inceleyebilirsiniz.

Copyright 2014 Yaşar Holding A.Ş.