Web Sitelerimiz
Web Sitelerimiz

Küçük çoçuklara sütü sevdirmek, süt ve süt ürünlerini tüketme alışkanlığı kazandırmak için hazırlanan KİDO sütler Türkiye’nin ilk ve tek gerçek meyve püreli sütleridir. Çeşidine göre doğal kakaodan, muz ve çilek püresinden üretilmektedir. Annelerin çocuklarına güvenle içirebilecekleri sağlıklı ve besleyici bir ürün olan KİDO, çocuklar için enerji ve kalsiyum kaynağıdır.

Kimi zaman ne yemek yapacağınıza karar vermek zor olabilir. Kimi zaman ise karar verseniz bile zamanınız az olabilir. İşte bu durumlarda, siz hamarat hanımların başyardımcısı Pınar Lezzet Fikirleri imdadınıza yetişiyor. Birbirinden lezzetli dondurulmuş ürün çeşitleri ile değişik lezzet alternatifleri hazırlamanıza yardım ediyor.

Tüm dünyada doğal su kaynakları hızla kirlenir ve tükenirken, ülkemizin atıl durumdaki kaynaklarını değerlendirerek, Türkiye’nin ilk ambalajlı doğal kaynak suyunu tüketicisine sunan Pınar, bugün Madran, Çamlıca ve Toros kaynaklarından elde ettiği doğal mineralli suları, Pınar Yaşam Pınarım markası ile Türkiye’de ve ihracat yaptığı ülkelerde tüketicinin beğenisine sunmaktadır

Copyright 2014 Yaşar Holding A.Ş.