Pınar KSK başarısını kutladı

Pınar KSK başarısını kutladı

Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı yöneticileri ve oyuncuları EuroChallenge Cup başarısını Yaşar Holding ve Pınar yöneticileri ile kutladı.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı "Pınar KSK baketbol takımımızla gurur duyuyoruz"

2010-2011 Basketbol Ligi'nde çıkışını sürdüren ve EuroChallenge Cup'ta çeyrek finale çıkan tek takım olarak Avrupa'da Türkiye'yi başarı ile temsil eden Pınar Karşıyaka, potadaki başarısını Pınar Süt Tesisleri'nde gerçekleştirilen yemek ile kutladı.

EuroChallenge Cup başarısını kutlamak amacıyla düzenlenen yemeğe Pınar KSK'li basketbolcuların yanısıra Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Pınar Karşıyaka Basketbol Şubesi Başkanı Nazım Torbaoğlu ve Pınar Yöneticileri de katıldı.

Kutlama yemeğine ev sahipliği yapan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, "Pınar Karşıyaka'nın basketbolda şu anda Avrupa kupalarında Türkiye'yi temsil eden tek takım olmasından dolayı gurur duyuyorum. Pınar Ailesi olarak, Pınar Karşıyaka'nın EuroChallenge Cup'ta 48 takım arasından ilk 8'e kalması bizi çok memnun etti. Çeyrek finale çıkan tek Türk takımı Pınar KSK'nin bu turu da geçip Final Four'a kalacağına da yürekten inanıyorum. Ayrıca ligde en fazla sayı atan takım olmasından dolayı takımımızı tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyorum" diye konuştu.

Pınar Karşıyaka Kulübü Basketbol Şube Başkanı Nazım Torbaoğlu da Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar ve Yaşar Holding'in desteğiyle Avrupa'da ve ligde en üst seviyede başarıyı hedefliyoruz. Yaşar Holding ve Pınar'ın gücünü arkamızda hissetmek bizi motive ediyor. Basketbol takımımız bu yıl çok iyi bir çıkış yakaladı. Sezon sonu hedefimiz ligi dört içinde bitirmek. Bizi misafir etmesinden dolayı Sn.İdil Yiğitbaşı'na teşekkür ediyoruz" dedi.

Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı Kaptanı Andre Smith Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı'na çiçek hediye etti.

 

Diğer Başlıklar :

   
   
  Bu içeriği paylaşın;
   
   
   

  Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

  Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
   
  Site by LuckyEye
   

  PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

  444 76 27