Pınar Reklam Yıldızlarını Arıyor!

Çocukların gözdesi Pınar, reklam yıldızlarını Kido seven çocuklar arasından seçiyor. Türkiye genelinde 4-12 yaş aralığındaki çocuklar, Kido ile en eğlenceli anlarının fotoğraflarını Pınar Kido'nun www.kido.com.tr adresine yükleyebiliyorlar. Fotoğraflar arasından özel bir jürinin belirleyeceği 5 çocuk, Pınar Kido'nun reklam yıldızı olma şansını yakalıyor.

Pınar Kido, süte eğlence katmaya devam ediyor. Kakaolu, çilekli, muzlu ve bisküvili çeşitleriyle çocukların favorisi olan Pınar Kido, reklam yıldızlarını Kido tutkunu çocuklar arasından seçiyor. Çocuklar, Pınar Kido'nun www.kido.com.tr internet sitesine Kido ile en eğlenceli, özgün, yeteneklerini gösteren, yaratıcı, sevimli ve ilginç anlarının fotoğraflarını yüklüyor, dilerlerse Facebook, Twitter ve Friendfeed üzerinden bu fotoğrafları paylaşabiliyor ve halkın beğenisine sunuyorlar. Çocuklar, birden fazla fotoğrafla da yarışmaya katılıp kazanma şanslarını artırabiliyor.

Türkiye genelinde 4 - 12 yaş aralığındaki tüm çocukların velileri aracılığıyla katılabildiği yarışmanın son katılım tarihi 20 Mayıs Cuma. Pınar yetkilileri ve uzmanlar tarafından oluşturulacak özel bir jüri, öncelikle ilk 10 finalisti belirleyecek. Ardından seçilen 5 çocuk Pınar Kido'nun yeni reklam yıldızı olma fırsatına sahip olacak. Pınar Kido'nun yeni reklam yıldızları TV reklamlarında oynayabilecek; dergi, gazete, internet gibi farklı mecralarda yıldızların fotoğrafları kullanılabilecek.

Pınar Kido'nun yeni reklam yıldızları kampanya bittikten bir süre sonra www.kido.com.tr 'de açıklanacak.

 

Diğer Başlıklar :

   
   
  Bu içeriği paylaşın;
   
   
   

  Copyright 2016 Yaşar Holding A.Ş.

  Gizlilik ve Kullanım Koşulları/KVKK
   
  Site by LuckyEye
   

  PINAR İLETİŞİM MERKEZİ

  444 76 27